Vytvořeno 09.04.2016 17:10
09.04.2016 Goldek 2016 - Mistrovství oblasti sprint. štafet
DH14      
                                        protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. AOP 1  Orientační Běh Opava                           57.14         
         AOP0453 Kovalčíková Anna          16.29 ( 3)               
         AOP0201 Kostka Jiří               10.27 ( 1)     26.56 ( 2)
         AOP0351 Pachmannová Bára          19.36 ( 2)     46.32 ( 1)
         AOP0301 Valík Adam                10.42 ( 2)     57.14 ( 1)

2. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                            61.29   + 4.15
         UOL0450 Smékalová Viktorie        12.32 ( 1)               
         STE0207 Svoboda Radek             11.26 ( 3)     23.58 ( 1)
         STE0253 Pospíšilová Helena        22.50 ( 3)     46.48 ( 2)
         STE0208 Doležal Matyáš            14.41 ( 3)     61.29 ( 2)

3. ASU 1  Magnus Orienteering                            70.54   +13.40
         ASU0499 Vorlová Eva               20.00 ( 5)               
         ASU0447 Bartášek Tomáš            19.18 ( 5)     39.18 ( 5)
         ASU0299 Greschnerová Tereza       15.48 ( 1)     55.06 ( 3)
         ASU0448 Štoudek Martin            15.48 ( 4)     70.54 ( 3)

4. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                            74.29   +17.15
         STE0450 Lukašáková Sára           19.48 ( 4)               
         STE0204 Světnický František       11.02 ( 2)     30.50 ( 3)
         STE0550 Neumannová Kristýna       33.08 ( 5)     63.58 ( 4)
         STE0202 Lukašák Šimon             10.31 ( 1)     74.29 ( 4)

5. ASU 2  Magnus Orienteering                            93.34   +36.20
         ASU0599 Navrátilová Marie         14.53 ( 2)               
         ASU0546 Kobylka David             26.34 ( 6)     41.27 ( 6)
         ASU0498 Blažková Simona           27.49 ( 4)     69.16 ( 5)
         ASU0747 Navrátil Pavel            24.18 ( 5)     93.34 ( 5)

   STE 3  SK SKI-OB Šternberk                             DISK         
         STE0404 Janků Martin              20.10 ( 6)               
         KON0404 Beneš Jindřich            14.32 ( 4)     34.42 ( 4)
         STE0451 Lubrichová Veronika       42.42 ( 6)     77.24 ( 6)
         STE0501 Mihok Mario                DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 09.04.2016 17:10
09.04.2016 Goldek 2016 - Mistrovství oblasti sprint. štafet
DH15-99      
                                         protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
    KON 1  KOB Konice                                     53.23         
         KON9175 Dittrichová Zuzana        17.44 (16)               
         KON9915 Beneš Miroslav            17.19 (13)     35.03 (13)
         KON9572 Vlachová Eliška           18.20 (10)     53.23 (12)
         KON6919 Huňka Karel                0.00          53.23     

 1. ASU 1  Magnus Orienteering                            52.24         
         ASU9299 Kopecká Eliška            14.22 ( 7)               
         ASU8808 Zbranek Roman             12.23 ( 2)     26.45 ( 4)
         ASU8756 Staňková Lucie            13.37 ( 2)     40.22 ( 2)
         ASU9444 Minář Marek               12.02 ( 1)     52.24 ( 1)

 2. AOP 1  Orientační Běh Opava                           52.50         
         AOP8152 Košárková Iva             12.54 ( 2)               
         AOP9301 Hadač Filip               13.25 ( 5)     26.19 ( 2)
         AOP9850 Fukalová Hana             14.05 ( 3)     40.24 ( 3)
         AOP9303 Schuster Marek            12.26 ( 2)     52.50 ( 2)

 3. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                          54.53   + 1.30
         JPV9898 Pilcová Sabina            14.34 ( 8)               
         JPV9824 Kočí Josef                12.08 ( 1)     26.42 ( 3)
         JPV9899 Soldánová Tereza          15.02 ( 4)     41.44 ( 4)
         JPV9807 Vystavěl Ondřej           13.09 ( 6)     54.53 ( 3)

 4. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                             56.02   + 2.39
         ZBM8888 Hlavová Hana              12.52 ( 1)               
         ZBM9101 Zimmermann Štěpán         12.46 ( 4)     25.38 ( 1)
         ZBM8989 Hlavová Jindra            12.24 ( 1)     38.02 ( 1)
         AOP6502 Schuster Martin           18.00 (12)     56.02 ( 4)

 5. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                            56.29   + 3.06
         STE7054 Skyvová Kristýna          14.21 ( 6)               
         STE9202 Doležel Ondřej            12.25 ( 3)     26.46 ( 5)
         STE7550 Marková Eva               16.35 ( 7)     43.21 ( 6)
         STE9411 Skoupý Jan                13.08 ( 5)     56.29 ( 5)

 6. ASU 2  Magnus Orienteering                            56.32   + 3.09
         ASU0097 Plhalová Šárka            13.19 ( 3)               
         ASU8304 Khýn Vítězslav            14.12 ( 7)     27.31 ( 7)
         ASU9271 Křečková Lenka            16.28 ( 6)     43.59 ( 7)
         ASU9447 Horvát Petr               12.33 ( 3)     56.32 ( 6)

 7. UOL 1  SOB Olomouc                                    64.22   +10.59
         UOL6451 Poklopová Ivana           14.20 ( 5)               
         UOL6503 Šimek Roman               16.52 (12)     31.12 ( 8)
         UOL0451 Smékalová Karolína        17.13 ( 8)     48.25 ( 8)
         UOL7800 Kopecký David             15.57 ( 9)     64.22 ( 7)

 8. ASU 3  Magnus Orienteering                            64.49   +11.26
         ASU8282 Mesiarkinová Kamila       17.15 (13)               
         ASU8606 Šrubař Michal             15.03 ( 9)     32.18 (10)
         ASU9998 Pazourová Tereza          19.35 (12)     51.53 (11)
         ASU8949 Oľhava Rastislav          12.56 ( 4)     64.49 ( 8)

 9. GIG 1  GIGANT Orienteering, z. s.                     66.07   +12.44
         AOP7351 Valíková Petra            17.11 (12)               
         AOP7101 Valík Luděk               15.41 (11)     32.52 (11)
         GIG7750 Linhartová Martina        18.04 ( 9)     50.56 (10)
         GIG7200 Linhart Aleš              15.11 ( 7)     66.07 ( 9)

10. AOP 2  Orientační Běh Opava                           67.03   +13.40
         AOP7852 Kovalčíková Eva           16.18 (10)               
         AOP7301 Kovalčík Tomáš            15.14 (10)     31.32 ( 9)
         AOP7151 Kostková Jana             18.57 (11)     50.29 ( 9)
         AOP0001 Valík Tomáš               16.34 (10)     67.03 (10)

11. AOP 3  Orientační Běh Opava                           71.20   +17.57
         AOP7251 Kašparová Šárka           18.13 (17)               
         AOP7102 Košárek Pavel             14.42 ( 8)     32.55 (12)
         AOP6551 Schusterová Martina       23.05 (17)     56.00 (14)
         AOP6501 Hadač Miroslav            15.20 ( 8)     71.20 (11)

12. GIG 2  GIGANT Orienteering, z. s.                     73.41   +20.18
         SOP7150 Hájková Jitka             17.39 (15)               
         BBM7101 Kunz Martin               17.51 (14)     35.30 (14)
         PZR7171 Doleželová Iva            20.26 (14)     55.56 (13)
         OSN7118 Zrník Tomáš               17.45 (11)     73.41 (12)

13. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                              81.05   +27.42
         ZLH0051 Novotná Tereza            17.32 (14)               
         SSU9950 Zatloukalová Romana       19.09 (15)     36.41 (15)
         ZLH9851 Novotná Klára             19.45 (13)     56.26 (15)
         ZLH0301 Novotný Erik              24.39 (16)     81.05 (13)

14. KON 2  KOB Konice                                     87.40   +34.17
         KON9898 Vlachová Kateřina         15.01 ( 9)               
         KON9808 Štěpáník Jiří             28.14 (17)     43.15 (16)
         KON9888 Škrabalová Šárka          22.01 (16)     65.16 (16)
         KON9818 Šmíd Radovan              22.24 (14)     87.40 (14)

15. SBR    SKOB Bruntál                                   89.09   +35.46
         SBR6150 Czaschová Irena           22.22 (18)               
         SBR7800 Good Martin               24.42 (16)     47.04 (18)
         SBR8050 Good Ludmila              20.34 (15)     67.38 (17)
         MOV6701 Holec Honza               21.31 (13)     89.09 (15)

16. UOL    SOB Olomouc                                    95.23   +42.00
         UOL9853 Holečková Anna            16.50 (11)               
         UOL7200 Zbořil Ctirad             29.08 (18)     45.58 (17)
         UOL0151 Vránová Eliška            24.47 (18)     70.45 (18)
         UOL0156 Hálková Eliška            24.38 (15)     95.23 (16)

    STE 1  SK SKI-OB Šternberk                             DISK         
         STE0252 Marková Ema               13.45 ( 4)               
         UOL9919 Horčička Vít              13.37 ( 6)     27.22 ( 6)
         OSN0099 Zrníková Adéla            15.54 ( 5)     43.16 ( 5)
         STE0007 Bořánek Michal             DISK                    

MS  ASU    Magnus Orienteering                            56.13   + 2.50
         ASU9643 Kindl Jakob               12.06                    
         ASU8101 Bubela Tomáš              14.56          27.02     
         ASU9547 Hraboš Matěj              12.55          39.57     
         ASU9747 Kašpar Jakub              16.16          56.13     

MS  GIG 4  GIGANT Orienteering, z. s.                     73.49   +20.26
         CEL7015 Hubáček Martin            14.12                    
         UOL7004 Kašpar Jaroslav           20.51          35.03     
         XBM7117 Michalík Petr             17.16          52.19     
                 Švec Michal               21.30          73.49     

MS  STE 3  SK SKI-OB Šternberk                            77.37   +24.14
         STE9700 Poštulka Tomáš            12.08                    
         STE0104 Poštulka Lukáš            19.51          31.59     
         STE0101 Neumann David             22.42          54.41     
         STE7900 Novák Jan                 22.56          77.37     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 09.04.2016 17:10
09.04.2016 Goldek 2016 - Mistrovství oblasti sprint. štafet
DH40-99      
                                        protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                              69.06         
         ZLH7551 Moskvová Jitka            17.45 ( 2)               
         ZLH7501 Moskva Roman              14.09 ( 1)     31.54 ( 2)
         ZLH7050 Novotná Jitka             22.12 ( 3)     54.06 ( 2)
         ZLH7001 Novotný Tomáš             15.00 ( 2)     69.06 ( 1)

2. ASU 1  Magnus Orienteering                            75.56   + 6.50
         ASU7799 Navrátilová Helena        21.29 ( 3)               
         ASU7449 Navrátil Martin           16.17 ( 4)     37.46 ( 3)
         ASU6099 Strachotová Eva           23.16 ( 4)     61.02 ( 3)
         ASU6849 Pavlík Radek              14.54 ( 1)     75.56 ( 2)

3. UOL 1  SOB Olomouc                                    88.48   +19.42
         UOL6750 Holečková Lenka           23.17 ( 6)               
         UOL7503 Smékal David              15.08 ( 2)     38.25 ( 4)
         UOL5852 Špacírová Danuše          32.41 ( 6)     71.06 ( 4)
         UOL7000 Hálek Jan                 17.42 ( 3)     88.48 ( 3)

4. ASU 2  Magnus Orienteering                            94.03   +24.57
         ASU7498 Šneiderová Lucie          21.40 ( 5)               
         ASU7848 Greschner Luboš           25.00 ( 5)     46.40 ( 5)
         ASU     Musilová Jana             26.13 ( 5)     72.53 ( 5)
         ASU7448 Bartášek Jiří             21.10 ( 5)     94.03 ( 4)

   STE 1  SK SKI-OB Šternberk                             DISK         
         STE7352 Zbraňková Magda           15.24 ( 1)               
         STE6501 Skyva Petr                15.26 ( 3)     30.50 ( 1)
         STE7251 Janků Renata              19.28 ( 2)     50.18 ( 1)
         STE6700 Lukašák Štefan             DISK                    

   KON 1  KOB Konice                                      DISK         
         KON5887 Smičková Eva              21.39 ( 4)               
         KON6111 Grepl Ladislav             DISK                    
         KON6389 Hlavová Miroslava         16.04 ( 1)               
         KON5713 Komínek Jaroslav          19.28 ( 4)               

MS STE 2  SK SKI-OB Šternberk                            82.22   +13.16
         STE7200 Silnošek Jiří             19.55                    
         STE6600 Poštulka Zdenek           17.57          37.52     
         STE6850 Poštulková Milada         27.00          64.52     
         STE7200 Poštulka Zdenek           17.30          82.22     

------------------------------------------------------------------------------